Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

B2B

Protože chceš jezdit, a ne čekat.

Důvěřují nám velké značky

My kola neprodáváme,

jsme cykloservis
V Kolofixu umíme opravit opravdu jakékoli kolo. I proto jsme servisními partnery velkých prodejců, jako je Alza.cz, Datart nebo Canyon. Pečujeme i o flotily doručovacích firem jako DHL nebo městských kurýrů Foodora. Pokud hledáte stabilního, zodpovědného a profesionálního byznysového partnera, který se postará o vaše zákazníky, napište nám. 
Jsme cykloservis

Spolupracujeme

Akumo Mělník / Allianz / Bike Consulting / bikero.cz / bikestore.cz / Leader Fox / BikeLife / CEE Oportunities / Cube Store Karlovy Vary / Cyklo Švec / elektrokola.cz FleetBike / Kellys / Koloběžky / kolonaoperak.cz / Kolovna / K-Systém CZ / Made For Trails / Martes Sport sp / Mate Bike SK / newbike.cz / Sierra Sport / SkiSport Drápela / Spoke / sportobchod.cz / Svorada s.r.o. / Robert Štěrba / Tauer Group / Urbansport / Voice Bike / WorldHerkules

Firemní benefity

pro vaše zaměstnance
Řada firem využívá naše služby jako firemní benefit. Ať už v podobě kreditu pro své zaměstnance, nebo třeba pravidelnými servisními dny přímo v kanceláři. V Kolofixu přijímáme platby benefitními kartami Pluxee a EdenRed.
Firemní benefity

S čím vším vám Kolofix může pomoct?

Kontaktujte Marka Bělánka, rád vám zodpoví všechny dotazy a můžete se domluvit na konkrétní spolupráci.