Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

Pro e-shopy, prodejny s jízdními koly

Servisní podpora v lokalitách bez vlastního servisního zázemí
Pokud se vám podařilo prodat jízdní kolo zákazníkovi, který to k vám má daleko, nezoufejte. Můžete využívat poboček Kolofixu nebo kolofix pointů, kde se o zákazníka postaráme nejméně stejně dobře, jako je to u vás ve vlastním servisním zázemí.

Kolofix jako specialista na servis jízdních kol

Kolofix je síť specializovaných cykloservisů s plně vybavenými kamennými pobočkami a s flotilou mobilních dílen vestavěných do nákladních vozů.

Kolofix spolupracuje se všemi těmito výrobci komponentů:

SRAM partner Shimano partner FOX partner Rock Shox partner DVO partner SUNTOUR partner RST partner ÖHLINS Bafank BOSCH Panasonic Yamaha Fazua Magura Mavic Broze Pidiom Kampagnolo DT swiss
Kolofix jako specialista na servis jízdních kol

Kolofix jako perfektní partner pro e-shopy a prodejny bez vlastního servisního zázemí v místě prodeje zákazníkovi

Kolofix umí přijmout krabici se zakoupeným jízdním kolem od prodejce – e-shopu - a fyzicky předat vybalené, složené, seřízené a nastavené kolo zákazníkovi.
Kolofix umí přijmout jízdní kolo v rámci reklamace a vyřídit tento reklamační případ k plné spokojenosti zákazníka i prodejce, aniž by jízdní kolo muselo kamkoli cestovat.
Kolofix umí přijmout jízdní kolo v rámci mimozáručního servisu a zajistit kvalitní opravu nebo údržbu kola v bezkonkurenčně krátkém čase a za nejlepší cenu.
A hlavně – Kolofix žádná kola neprodává. KOLOFIX je specialistou na servis jízdních kol, takže váš zákazník se u nás nebude setkávat s žádnými konkurenčními značkami nebo prodejními nabídkami jiných výrobců a prodejců jízdních kol.
Kolofix jako perfektní partner pro e-shopy a prodejny bez vlastního servisního zázemí

Kde všude působí Kolofix?

V současnosti působíme na trzích v Česku a na Slovensku (Q3 2024), v 15 pobočkách a několika cyklopointech. Odkaz na mapu.
Kde všude působí Kolofix

Zkušenosti a reference Kolofixu?

Kolofix má zkušenost s více než 80 000 úspěšně dokončenými servisními zakázkami. Kolofix vyvinul a neustále vyvíjí vlastní systém provozu a optimalizace servisní práce tak, aby bylo dosahováno maximální efektivity, kontroly kvality a propojení všech částí servisního ekosystému. Tento systém současně umožňuje poskytovat e-shopům a prodejcům detailní informace a reporty týkající se záručních případů, spokojenosti zákazníka apod.
Zkušenosti a reference Kolofixu

Jak získat více informací?

V případě, že vás zajímá možnost spolupráce s Kolofixem, stačí napsat email na b2b@kolofix.cz, zavolat na naši zákaznickou linku, nebo jednoduše nechat svůj kontakt tady níže a my se s vámi obratem spojíme.

Kontaktní formulář
Jméno je povinná položka, prosím vyplňte ji.
Organizace je povinná položka, prosím vyplňte ji.
E-mail je povinná položka, prosím vyplňte ji.
Telefon je povinná položka, prosím vyplňte ji.