Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

Servis klasických kol

Všech značek i typů
Opravíme cokoliv
od skládačky až po závodní kolo
Jsme po celé ČR
nebo za vámi přijedeme
Bez čekání
kola opravujeme i do 24 hodin
Víte na čem jste
máme transparentní ceny i termíny
Objednat servis klasického kola

Nemyjeme (jen) pro parádu

Každé kolo, které projde naším servisem odborně vyčistíme v našem specializovaném zařízení. Neděláme to jen pro parádu, ale často člověk objeví závadu, jen když je kolo perfektně čisté. Nemluvě o tom, že nepořádek v komponentech často vede k velkým problémům.

Jde nám o bezpečnost

Držíme se motta, že každé kolo, které vracíme zákazníkovi po servisu musí být bezpečnější, než to které k nám přinesl. Během servisu kontrolujeme stav vašich brzd, pneumatik, bezdušových systémů, provozních kapalin, nebo třeba lanek, která se mohou časem opotřebovat. Sami jsme vášniví cyklisté, a chceme mít jistotu, že dojedete domů v pořádku a vždycky zastavíte včas.

Individuální přístup

Všichni někam spěcháme. A volných chvil, které si člověk může užít v sedle není tolik, aby je člověk trávil čekáním na servis. Náš rezervační systém jsme navrhli tak, abyste ihned věděli, kdy bude vaše kolo připravené na další kilometry. Stát se ale může cokoliv, a pokud potřebujete ultra-rychlý servis, zavolejte nám a pokusíme se pro vás udělat maximum.

Neškatulkujeme!

V Kolofixu jsme hrdí na to, že opravíme opravdu cokoliv. Milujeme rozmanitost cyklo-komunity a rádi opravujeme i ty nejzvláštnější stroje v království. Předvádíte se na velocipedu? Jezdíte na nákupy na cyklo tříkolce? Máte cargo-kolo, nebo jednokolku? Přivezte je do Kolofixu, naši mechanici milují výzvy!
Nemyjeme (jen) pro parádu

Jak servis u nás probíhá?

Nikdo nechce čekat. Vám utíkají zážitky v sedle, nám stojí práce. Proto v Kolofixu dbáme na rychlý a jednoduchý systém online objednávek servisu. Pokud nám vaše kolo svěříte, takhle bude servis probíhat:
Ikona - servis
1. Online objednávka
Vyberte si termín a službu, která se vám nejvíce hodí. Jednoduše online.
Ikona - servis
2. Přivezete kolo/a na vámi vybranou pobočku
Při předávce technik kolo kompletně prohlédne, navrhne servisní úkony, dohodnete se na rozsahu jeho práce a na finální ceně. Nezapomeňte technikovi popsat, co vás na kole zlobí, nebo co chcete změnit.
Ikona - servis
3. Potvrzení prováděného servisu
Pokud náš technik při servisu objeví něco nad rámec původní dohody, zavolá vám, potvrdí si s vámi rozsah prací, finální cenu a termín předání.
Ikona - servis
4. Hotovo!
Jakmile bude vaše kolo připraveno, pošleme vám SMS a můžete dál jezdit.

FAQ

Odpovědi na nejčastější dotazy
 • Jak dlouho servis trvá? Jaké typy kol servisujete?
  V objednávce si můžete sami určit, kdy bude kolo hotové. Případnou změnu termínu s vámi budeme komunikovat. Při příjmu kola Vám potvrdíme termín vyzvednutí kola, který jste si zvolil v objednávce. Pokud je rozsah prací větší, než je Vaše objednávka, vše s Vámi bude mechanik komunikovat přímo na místě vč. reálného termínu předání kola.
 • Kdy mám přijít na garanční prohlídku?
  Na garanční prohlídku se objednejte do 3 měsíců od zakoupení kola a nebo do ujetých 300 kilometrů. Kolo je potřeba seřídit a dotáhnout, aby fungovalo tak jak má a předešlo se případnému poškození kola - bezpečnost.
 • Kolik bude servis stát? 
  Nacenění servisu se dozvíte při předání kola do našeho servisu při příjmu. Může se stát, že v průběhu servisu dojde k nečekanému navýšení, to s vámi budeme opět komunikovat.
 • Jak probíhá servis odpružení? 
  Servis odpružení probíhá přímo v naší tlumičárně. Stačí si objednat samostatný servis odpružení a následně přinést daný komponent na vybranou pobočku. Toto je nejrychlejší cesta, jak si zajistit servis odpružení s dokončením do 5 dnů i v průběhu hlavní sezóny.
 • Servisujete také Shimano Di2 a Sram AXS řazení?
  Ano, všechna naše servisní místa disponují potřebným vybavením pro diagnostiku, aktualizaci a seřízení těchto systémů řazení.
 • Chtěl/a bych kolo, které je atypické. Děláte zakázkové stavby?
  Individuální stavba kola je ta nejvyšší forma servisních prací, které pro Vás velice rádi uděláme.
 • Potřebuji jen vyměnit brzdové destičky/duši/řetěz, to je na chvilku - můžu se stavit rovnou na pobočce?
  Abychom zvládli dodržet všechny termíny oprav, musíme naši práci dobře plánovat. Pokud si v nouzi, zavolej nám na 800 01 01 01 a my zjistíme, jak je na tom s časem náš nejbližší servis.
 • Píchnul jsem cestou, pomůžete mi?
  Máte havárii na cestě? Můžete k nám dorazit bez objednání, všude Vám rádi vyměníme píchlou duši nebo opravíme přetržený řetěz na počkání, aby jste se vždy dostali domů nebo do práce. Na ostatní servisní práce se však budete muset objednat.
 • Servisujete FOX komponenty?
  Jasně! Jsme certifikovaný servis pro značku FOX.
 • Proč mám dělat servis odpružení?
  Servisní intervaly stanovuje výrobce komponentů. Nejzažší termín pro servis odpružení je obecně 1rok. Provozní náplně v komponentech používáním degradují, mění se jejich vlastnosti a zanáší se nečistotami z provozu kola. Není vyjímkou, že po roce ježdění je původní čirý olej naprosto černý. Bez servisu může dojít k nevratnému poškození komponentů.
Máme za sebou již více než

65 000 servisů

Co si o nás myslí naši zákazníci?
HONZA
Recenze
Úplně jiná liga než nervózní prodavači, kteří už při otevření dveří dávaj najevo, že nějaký opravy pro ně nejsou kor v sezoně žádná priorita.
ROMAN
Recenze
Umí pomoct i v nesmyslně krátkých termínech, když potřebujete rychle odjet a stane se na kole to nejhorší, že "vzadu cvaká”.
HUBERT
Recenze
Z vraku mi udělali kolo na ježdění :-)
PETRA
Recenze
Kluci jsou profesionální a hlavně mají lidský přístup.

Nenašli jste, co potřebujete?

Kontaktujte naši zákaznickou podporu, jsme tu pro vás od pondělí do pátku po celou otevírací dobu našich poboček.
Po - Čt 7:00 - 18:00, Pá 7:00 - 16:00.