Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

Pro kamenné prodejny se servisem

Posílení servisních kapacit, outsourcing
Mnoho úspěšných prodejen s jízdními koly se stává obětí vlastního úspěchu. Prodají tolik jízdních kol, že kapacita servisního zázemí při prodejně nestačí poptávce zákazníků, kteří po nákupu potřebují servisní podporu, ať již pro garanční prohlídky, pro záruční opravy nebo pro mimozáruční opravy a údržbu. To je typický důvod pro zahájení těchto prodejen se servisem s Kolofixem, který umožní servisní kapacitu významně rozšířit a zákazníky uspokojit v podstatně kratším čase, při vysoké kvalitě a za skvělé ceny.

Typické situace, kde může Kolofix pomáhat

  • MÁME PLNO A NEVÍME, KAM DŘÍVE SKOČIT
    V situaci, kdy vlastní servisní kapacity vaší společnosti jsou naplněny a čekací lhůty pro zákazníky vyhodnotíte jako nepřiměřeně dlouhé, můžete využít volných servisních kapacit Kolofixu. Kolofix se zaměřuje výhradně na servisní práce a tato specializace s důrazem na produktivitu a efektivní využívání kapacit své servisní sítě vytváří předpoklady pro to, že bude schopen nabízet vaší firmě v době vysoké sezony kratší lhůty pro realizaci servisu jízdních kol, než tomu může být v rámci vaší firmy nebo jiných alternativ. V takovém případě můžete zvýšit spokojenost vašich zákazníků tím, že provedete příjem jejich jízdních kol, které doručíte na pobočky Kolofix nebo pro které si přijedeme, abyste následně po dokončení servisu provedli ve svých prostorách prodejny už jen výdej těchto jízdních kol vašim zákazníkům.
  • ONEMOCNĚL, ODEŠEL NEBO JINAK NÁM VYPADL MECHANIK
    V situaci, kdy vlastní servisní kapacity vaší společnosti jsou naplněny a čekací lhůty pro zákazníky vyhodnotíte jako nepřiměřeně dlouhé, můžete využít volných servisních kapacit Kolofixu.
  • SNIŽUJEME POČET SERVISNÍCH MECHANIKŮ
    V situaci, kdy vlastní servisní kapacity vaší společnosti jsou naplněny a čekací lhůty pro zákazníky vyhodnotíte jako nepřiměřeně dlouhé, můžete využít volných servisních kapacit Kolofixu. Kolofix se zaměřuje výhradně na servisní práce a tato specializace s důrazem na produktivitu a efektivní využívání kapacit své servisní sítě vytváří předpoklady pro to, že bude schopen nabízet vaší firmě v době vysoké sezony kratší lhůty pro re

Jak tato služba pro prodejny a servisy funguje?

Nejčastější podoba spolupráce spočívá v tom, že prodejna se servisem bude i nadále přijímat kola od svých zákazníků. Po příjmu přijímací technik objedná svoz u Kolofixu a Kolofix pro přijatá kola přijede, opraví a následně doveze zpátky. Přijímací technik prodejny a servisu následně vydá opravená kola zákazníkovi. Zákazník se proto ani nemusí dozvědět, že kola nejsou opravována v prodejně se servisem, nýbrž v Kolofixu. Vztah prodejny se servisem a zákazníka je zachován, stejně jako i nadále je splňován požadavek prodejny motivovat zákazníka k fyzické návštěvě pro možnost dodatečného prodeje a prezentace novinek a akcí na prodejně zákazníkovi.
Konkrétní podoba spolupráce je výsledkem nastavení takových podmínek a parametrů, aby byly splněny všechny požadavky a potřeba prodejny se servisem.
Kvalita, rychlost a efektivita jsou odpovědností Kolofixu, který je povinen dodávat služby dle smluvených podmínek a v případě jakékoli komplikace nebo problému je spolupracující obchodní partner kompenzován Kolofixem v dostatečném rozsahu zajištěném mimo jiné i nadstandardním pojištěním odpovědnosti Kolofixu vůči svým obchodním partnerům a zákazníkům, pro pokrytí veškerých případných škod a újmy, která by eventuálně mohla vzniknout.
Jak služba pro prodejny a servisy funguje

Kolofix jako specialista na servis jízdních kol

Kolofix je síť specializovaných cykloservisů s plně vybavenými kamennými pobočkami a s flotilou mobilních dílen vestavěných do nákladních vozů.

Kolofix spolupracuje se všemi těmito výrobci komponentů:

SRAM partner Shimano partner FOX partner Rock Shox partner DVO partner SUNTOUR partner RST partner ÖHLINS Bafank BOSCH Panasonic Yamaha Fazua Magura Mavic Broze Pidiom Kampagnolo DT swiss
Kolofix jako specialista na servis jízdních kol

Kde všude působí Kolofix?

V současnosti působíme na trzích v Česku a na Slovensku (Q3 2024), v 15 pobočkách a několika cyklopointech. Odkaz na mapu.
Kde všude působí Kolofix

Zkušenosti a reference Kolofixu?

Kolofix má zkušenost s více než 80 000 úspěšně dokončenými servisními zakázkami. Kolofix vyvinul a neustále vyvíjí vlastní systém provozu a optimalizace servisní práce tak, aby bylo dosahováno maximální efektivity, kontroly kvality a propojení všech částí servisního ekosystému. Tento systém současně umožňuje poskytovat e-shopům a prodejcům detailní informace a reporty týkající se záručních případů, spokojenosti zákazníka apod.
Zkušenosti a reference Kolofixu

Jak získat více informací?

V případě, že vás zajímá možnost spolupráce s Kolofixem, stačí napsat email na b2b@kolofix.cz, zavolat na naši zákaznickou linku, nebo jednoduše nechat svůj kontakt tady níže a my se s vámi obratem spojíme.

Kontaktní formulář
Jméno je povinná položka, prosím vyplňte ji.
Organizace je povinná položka, prosím vyplňte ji.
E-mail je povinná položka, prosím vyplňte ji.
Telefon je povinná položka, prosím vyplňte ji.