kolofix - servis vašich kol

18. 9. 2023

My kola neprodáváme, my kola opravujeme. Rychle, spolehlivě, profesionálně.
CO JE KOLOFIX?

CO UMÍME?

SERVIS KOL - pro jízdní kola všech druhů, všech značek. Kolofix servis je rychlý, profesionální ale zároveň dostupný. Nabízíme i zvýhodněné servisní balíčky zákazníkům přímo na míru.

SERVIS ODPRUŽENÍ ve vlastním specializovaném pracovišti, s certifikovanými mechaniky, určený pro odpružené vidlice, tlumiče i teleskopické sedlovky všech renomovaných značek. 

SERVIS ELEKTROKOL – na všech pobočkách provádíme kompletní diagnostiku elektropohonu a následné servisní opravy. Spolupracujeme s většinou světových výrobců systémů pohonu. 

STAVBY KOL – postaráme se o sestavení a následné předání kol, která jste prodali vašim zákazníkům z jiných koutů republiky. Díky pobočkám kolofix si je tak můžou vyzvednout nedaleko svého bydliště.

ZÁRUČNÍ SERVIS – vyřešíme za vás i záruční a pozáruční servis vámi prodaných kol a to včetně zajištění náhradních dílů. Nakupujeme přímo od výrobců, nebo dovozců cyklo komponentů

SERVISNÍ DEN – ve vaší firmě! Nabídněte svým zaměstnancům jako bonus servis kol přímo v prostorách vaší firmy. Ráno přijedou do práce na kole, odevzdají ho našim mechanikům a odpoledne odjíždí na čistém, opraveném a perfektně seřízeném kole. 

SERVIS NA ZÁVODECH – pořádáte závody na kole a chcete aby bylo o jeho účastníky nadstandardně postaráno? Zajišťujeme předstartovní servis, okamžitou technickou pomoc v depu na občerstvovací stanici, nebo následně standardní servisní služby v cíli závodu. Dopřejte závodníkům komfort profesionálních jezdců!

PRODEJ DÁRKOVÝCH KARET KOLOFIX - máte ve firmě nebo ve svém okolí cyklistu/ku a chcete mu pomoci vyřešit opravu a údržbu kola? Kartu kolofix pokryje jeho přání na 100%. Stačí si jen vybrat její hodnotu. A můžete s ní platit nejen práci, ale i materiál. Najednou nebo pravidelně. Dřevěnou kartou kolofix dostanete v originální dárkové papírové obálce a papírového vkladu.

KDO JSOU NAŠI ZÁKAZNÍCI?

Ale je jich mnohem víc!

➡ Akumo Mělník ➡ Allianz ➡ Alza ➡ Bike Consulting ➡ bikero.cz ➡ bikestore.cz ➡ Leader Fox ➡ BikeLife ➡ Canyon ➡ CEE Oportunities ➡ Cube Store Karlovy Vary ➡ Cyklo Švec ➡ elektrokola.cz ➡ FleetBike ➡ Kellys ➡ Koloběžky ➡ kolonaoperak.cz ➡ Kolovna ➡ K-Systém CZ ➡ Made For Trails ➡ Martes Sport sp ➡ Mate Bike SK ➡ newbike.cz ➡ Outfindo ➡ Qayron Bike ➡ Sierra Sport ➡ SkiSport Drápela ➡ Spoke ➡ sportobchod.cz ➡ Svorada s.r.o. ➡ Robert Štěrba ➡ Tauer Group ➡ Urbansport ➡ Voice Bike ➡ WorldHerkules

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

Našli jste nějakou oblast, co by vás zajímalo, jak s námi můžete spolupracovat? Prosím kontaktujte nás!

Michal Černý tel: +420 601 524 021 e-mail: michal.cerny@kolofix.cz