Kolofix Point - jedeme vám naproti

10. 7. 2023

Kolofix je vám nyní ještě blíž.

“Dva nové otevřené Kolofix Pointy najdete v Moravskoslezském kraji. “Otevíráme je v místech, kde dosud nebyla klasická pobočka Kolofixu. Vyslyšeli jsme vaše četná přání a teď to k nám máte ještě blíž. Šetříme vám to nejcennější - váš vlastní čas. Na Kolofix Pointech nabízíme kompletní služby servisu kol a to včetně garančních prohlídek a řešení reklamací pro naše partnery.“ říká Pavel Čábelický, zakladatel kolofixu.

Co je to Kolofix Point? Ten na rozdíl od klasické pobočky využívá plně vybavené servisní auto, kde se provádí většina základních servisních úkonů. Pro provedení náročnější opravy si kolo mechanik převeze na pobočku Kolofixu, kam ale zákazník ani v tomto případě nemusí jezdit. Následně si totiž opravené kolo vyzvedne opět na svém Kolofix Pointu. A express servis provádíme na místě do 60 minut. Nově otevřené Kolofix Pointy jsou skvěle dopravně dostupné a nabízí i bezproblémové parkování.

Rezervace termínu opravy v kolofix pointu je možná na webu https://www.kolofix.cz/objednani nebo na telefonu 800 01 01 01 tak, jak jsou zákazníci kolofixu zvyklí.