kolofix espresso 26. 4. 2021

Apr 26, 2021

Bliká, nebliká, bliká, nebliká... jako u nového ráfku od firmy Campagnolo - nipl, nenipl, nipl, ... A nám přibude v servisech nový klíč.
Docházejí komponenty! Čím budeme měřit výkony? 4iii přišla s inovativním nápadem a pokud budeme mít kliku....

  • Belgická klasika, jak se sluší a patří. Skoro sedm hodin v sedle, pekelné tempo, nahoru dolu. Napínavý závod až do cílové rovinky. Jak dopadla monumentální klasika Lutych - Bastogne – Lutych? Skoro jako minule, ale víc prozrazovat nebudeme…
  • Kanadská firma 4iiii, která se zabývá výrobou power meterů se rozhodla vypořádat s nedostatkem komponentů po svém a dává možnost vydělat nejenom svým zákazníkům. Teď jen doufat, že to rozjedou celosvětově ať se dostane i na nás.
  • Campagnolo představilo nová vlajková zapletená kola, která mají speciálně řešený úchyt niplů. Nejedná se o interní ani externí uchycení, ale o externěinterní  Mechanikům sice přibude na ponk nový klíč na centrování, ale za to nebudou muset při centrování sundávat pláště jako u vnitřních niplů.
  • Rovnováha a kuráž na nejvyšším možném leveluBalancování na hřebenu, které se jen tak nevidí. Tohle doma raději nezkoušejte.

Chceš taky pravidelně dostávat do e-mailové schránky zajímavosti ze světa cyklistiky?
Přihlásit se můžeš na dolní liště tady.