kolofix espresso 25. 3. 2021

25. 3. 2021

Cannondale válcuje odpružení s Lefty Ocho 120 a ukrajuje si pořádnou porci obdivu novým Scalpelem!
Kola mizí prodejcům pod rukama, takže se na ta nejpěknější můžete kouknout alespoň ve videu.

Dvoupřevodník bez přesmykače. Dokážete si to představit? Američtí inženýři ano! Na toto vskutku zajímavé řešení připravili nový patent, který bezpřesmykačové řazení umožňuje.

Kola, na která se možná tento rok budeme dívat jen v televizi. Ach jo. Skladové zásoby všech prodejců hlásí akutní nedostatek zboží anebo rovno vyprodáno. Tak se alespoň pokochejte. Zde je představení podle renomovaného magazínu.

Na Strade Bianche odjel s rozdílem třídy i mistrovi světa, který byl do závěrečného stoupání papírovým favoritem. Na Tirrenu mu byla zima, tak si skočil do 50ti km úniku, který proměnil ve výhru! Vystřílel Mathieu van der Poel už všechny náboje nebo se naopak rozjíždí směrem k vrcholu klasikářského jara?

Novinka Lefty Ocho 120 je základem trail biku, který už podle fotek vypadá pekelně rychle. Cannondale rozšiřuje svou rodinu Scalpel SE o jeden model a rovnou z něj dělá krále modelové řady.

Chceš taky pravidelně dostávat do e-mailové schránky zajímavosti ze světa cyklisticky? Přihlásit se můžeš na dolní liště tady.