kolofix espresso 13. 05. 2021

13. 5. 2021

Že je odpružení jejich nejsilnější Domainou už nám RockShox ukázal - teď přichází s novinkou!
Fit pro děti? Specialized zhodnotil poznatky z technologie fittingu u dospělých a přenáší poznatky do dětských kol.

  • Všichni příznivci barefootové obuvi POZOR! LAKE má v portfoliu zajímavý model, který by neměl uniknout žádnému cyklistovi, co v civilu rád chodí na boso, má širokou nohu nebo už nechce mít v tretrách „prsty v pěst“Karbonová podrážka neuhne ani o píď, BOA kolečko pomůže dokonale obepnout nárt a síťovina přes prsty je kapitola sama pro sebe. Ta tretra je tak pohodlná, že se občas musíte kouknout, jestli opravdu nejedete na boso. Nekecáme, máme vyzkoušeno.
  • To se jen tak nevidí. Tom si přijel na další zastávku světového poháru v Novém Městě na Moravě na kole! No proč ne, vytočit nohy a o víkendu být čerstvý na závod. Svérázný přístup! 
  • Specialized se tentokrát zaměřil na děti a vzal to z gruntu. Poznatky z bike fittingu, které slibují perfektně padnoucí kolo až na 30 měsíců? Seznamte se, to je nový Jett. 
  • Další novinka od amerického výrobce odpružení RockShox. Nová vidlice Domain RC je vstupním modelem do třídy vysokozdvihových disciplín a e-biků. Vypadá to na slušný materiál za dobrý peníz.

    Chceš taky pravidelně dostávat do e-mailové schránky zajímavosti ze světa cyklistiky?
    Přihlásit se můžeš na dolní liště tady.